Adblue Oława

AdBlue Oława

Szukasz warsztatu samochodowego, który zajmuje się instalacją emulatorów AdBlue? Zależy Ci na wieloletnim doświadczeniu i profesjonalizmie? Dodatkowo nie chcesz daleko dojeżdżać z Oławy? W takim razie świetnie trafiłeś.

Problemy z AdBlue

AdBlue to roztwór mocznika, który ma za zadanie oczyszczać spaliny z toksyn. Za to zadanie odpowiedzialny jest układ SRC, który niestety często sprawia kłopoty. Szczególnie odczuwają je kierowcy zawodowi, którzy pokonują setki tysięcy kilometrów. Na szczęście, możemy temu zaradzić poprzez instalację emulatorów AdBlue. Dzięki tej usłudze możesz zaoszczędzić bardzo duże kwoty, a także swój cenny czas na ciągłe naprawy.

Zalety instalacji emulatora

Dzięki instalacji emulatora AdBlue właściciele aut dostawczych mają mniejsze koszty związane z awariami systemu SRC, nie muszą tankować mocznika, unikają usterek układu w ciągu długich tras, podczas kontroli SRC pokazuje prawidłowe wskazania. Dodatkowo instalacja nie jest droga i jest odwracalna. Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z naszymi mechanikami!

 

 

Skontaktuj się z nami

1 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App