Tuning Twardogóra

Tuning Twardogóra

Chciałbyś zdecydować się na usługę tuningu w swoim samochodzie? Nie znasz się na tym, a nie chcesz zaufać byle komu? W takim razie świetnie trafiłeś! Nasza firma zajmuje się kompleksowym tuningiem aut od wielu lat i cechuje się przede wszystkim profesjonalizmem!

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku od długiego czasu i odznaczamy się doświadczeniem oraz dużą wiedzą na temat tuningu. Mamy duże grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie nasze indywidualne podejście. Przede wszystkim dobieramy metody działań do potrzeb naszych klientów oraz do konkretnego modelu samochodu, co jest bardzo ważne w tuningu.

Lider w tuningu

Oprócz podstawowych usług, takich jak: podnoszenie mocy czy podnoszenie dawki startowej specjalizujemy się w wyłączaniu dpf, egr czy klap wirowych, usuwaniu błędów elektronicznych, wgrywaniu czy przegrywaniu oprogramowania sterowników silnika czy też w naprawie lub usuwaniu systemów AdBlue. Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu!

 

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

Skontaktuj się z nami

10 + 6 =

× Jesteśmy na Whats App