Tuning Namysłów

Tuning Namysłów

Zastanawiasz się nad tuningiem swojego auta osobowego? Nie wiesz czego się spodziewać? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się we wszelkich usługach tuningu. Zapewniamy najwyższy profesjonalizm, pełne doświadczenie oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów.

Podniesienie mocy w aucie

Zazwyczaj klienci się zastanawiają co uzyskają dzięki usłudze podniesienie mocy. Jest kilka kwestii, na które ma wpływ podniesienie mocy. Przede wszystkim jest to zwiększenie prędkości auta, dużo lepsze przyśpieszenie, poprawa płynności jazdy oraz mniejsze zużycia paliwa. Istnieje klika metod podnoszenia mocy, które dopasowujemy do potrzeb klienta oraz do konkretnego modelu samochodu.

Jakie usługi jeszcze świadczymy?

Oprócz podnoszenia mocy specjalizujemy się w wyłączaniu dpf, egr oraz klap wirowych. Ponad to oferujemy instalację oraz naprawę sterowników silnika, naprawę systemów Airbag oraz wszelkie usuwanie błędów elektronicznych. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usług zapraszamy do kontaktu!

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

Skontaktuj się z nami

13 + 13 =

× Jesteśmy na Whats App