Usuwanie AdBlue Jawor

Usuwanie AdBlue Jawor – o co w tym chodzi

 

Płyn AdBlue, czyli roztwór mocznika, jest częścią układu SRC stosowanego w celu redukcji szkodliwości spalin w autach z silnikiem diesla. Montuje się go fabrycznie w autach produkowanych po 2015 roku, w związku z wprowadzeniem normy redukcji spalin.

 

Niestety, według niektórych kierowców, system ten nie jest wygodny w użytkowaniu. Należy koniecznie pamiętać o obecności płynu w specjalnym zbiorniku, w przeciwnym razie samochód się unieruchomi.

 

Płyn zamarza w temperaturze już poniżej -10 stopni Celsjusza, co dodatkowo utrudnia użytkowanie zimą.

 

Choć jest to system wymagany, bywa, że właściciel auta decyduje się na jego dezaktywację.

Usuwanie AdBlue Jawor – jak to przebiega

 

Jeśli i Ty tak zdecydujesz, zgłoś się do naszego warsztatu. Omówimy z Tobą wady i zalety takiego rozwiązania oraz wybierzemy najlepszą metodę.

 

Działamy przy użyciu oprogramowania, które dezaktywuje system, ale go nie usuwa. Płyn nadal jest obecny w Twoim samochodzie, ale nie podlega zużyciu, a system nie wysyła żadnych komunikatów utrudniających jazdę.

 

Jeśli kiedyś zdecydujesz się wznowić jego działanie, nie ma problemu. Tym również zajmiemy się w naszym warsztacie.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Jaworze? Zapraszamy do nas

 

Mamy doświadczenie i wiedzę, które sprawiają, że nie popełnimy przy tym błędu. Usługę wykonamy przy pomocy oryginalnego oprogramowania i wysokiej klasy sprzętu.

 

Próbowałeś już usuwać AdBlue gdzie indziej i coś poszło nie tak? Zajmiemy się usunięciem skutków źle przeprowadzonej usługi.

 

Pracujemy nie tylko z samochodami osobowymi. Wykonamy usługę również w przypadku samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych.

 

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

14 + 3 =

× Jesteśmy na Whats App