Naprawa DPF Solaris

Naprawa DPF Solaris – to tutaj

 

Zarabiasz dzięki temu, że twój pojazd Solaris pracuje dla Ciebie płynnie i bez zarzutu? Musisz zatem mieć zaufany zespół specjalistów pracujących na najnowocześniejszych urządzeniach, by być pewnym, że w razie awarii szybko dostaniesz pomoc. To my.

 

Wiemy, że jednym z kłopotliwych elementów jest obowiązkowy w układzie wydechowym filtr cząstek stałych DPF. Dzięki niemu pojazd emituje mniej szkodliwych dla środowiska spalin, a Ty spełniasz obowiązujące normy i nie grożą Ci kary finansowe.

 

Jednak filtr ten w trakcie użytkowania może ulec zapchaniu. Wówczas pojazd przestaje pracować płynnie, spala więcej paliwa, a nawet może automatycznie przełączyć się na tryb awaryjny. Wówczas konieczny jest kłopotliwy transport do warsztatu.

 

Naprawa DPF Solaris – zajmiemy się tym

 

W przypadku takiego zagrożenia zgłoś się do nas. Oferujemy Ci legalną i w pełni skuteczną naprawę filtra DPF w Twoim pojeździe Solaris.

 

Jak to zrobimy?

 

  • Krok 1 to diagnostyka komputerowa, by mieć pewność, jak trzeba działać.
  • Krok 2 to wymontowanie filtra wraz z obudową tak, żeby pozostała ona nienaruszona.
  • Krok 3 to płukanie i regeneracja rdzenia filtra. Używamy nowoczesnej maszyny, która wykorzystuje wysokie ciśnienie, by usunąć zalegające resztki i cząstki stałe.
  • Krok 4 to specjalistyczny test, który pokaże, czy filtr odzyskał sprawność.
  • Krok 5 to ponowny montaż.

Możesz ruszać w drogę.

 

Naprawa DPF Solaris – z nami będziesz pewny

 

Dzięki nam możesz spokojnie pracować, wiedząc, że nie zaskoczy Cię żadna kontrola. Twój filtr DPF w pojeździe Solaris gwarantuje, że spełnisz normy emisji spalin.

Będziesz jeździł płynnie, komfortowo i ekonomicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

1 + 9 =

× Jesteśmy na Whats App