Regeneracja DPF Wrocław

Regeneracja DPF Wrocław – na czym to polega

 

Skrót DPF oznacza filtr cząstek stałych, który montowany jest w samochodach z silnikiem diesla, a w ostatnich latach, również w samochodach benzynowych, by redukować emisję spalin do środowiska. Jego obecność i prawidłowe działanie są obowiązkowe. Niestety filtr z czasem ulega zużyciu. Dlatego proponujemy profesjonalną i niezawodną usługę jego regeneracji.

 

Regeneracja DPF Wrocław – jak to przebiega

 

Naszą pracę zaczynamy od diagnostyki komputerowej. Dzięki temu wiemy, jaka jest rzeczywisty stan filtra DPF w Twoim samochodzie.

Następnie demontujemy filtr, czyścimy (przy pomocy profesjonalnego urządzenia), płuczemy i osuszamy. Po zakończeniu tych prac wykonujemy test filtra. Montujemy, kasując błędy i sprawdzamy poprawność jego funkcjonowania.

 

Regeneracja DPF Wrocław – dlaczego warto

 

Przede wszystkim dlatego, że to sposób w pełni legalny i bezpieczny. Wszystko w Twoim samochodzie będzie funkcjonowało zgodnie z normami emisji spalin. Twój filtr cząstek stałych odzyska pełną sprawność. Usługa nie jest droga i potrafimy ją wykonać w krótkim czasie. Zatem jeśli potrzebujesz regeneracji DPF we Wrocławiu, dobrze trafiłeś.

Skontaktuj się z nami

13 + 9 =

× Jesteśmy na Whats App