Usuwanie AdBlue Dzierżoniów

Usuwanie AdBlue Dzierżoniów – o co w tym chodzi

 

AdBlue to płyn stosowany w samochodach z silnikiem diesla, głównie tych, które wyprodukowane zostały po 2015. Ma to związek z wprowadzeniem normy redukcji spalin. Płyn będący roztworem mocznika miesza się ze spalinami, zmniejszając ich szkodliwy wpływ na środowisko.

 

Skoro to tak przydatna technologia, to dlaczego budzi niezadowolenie wielu kierowców? Ponieważ system wymaga stałej obecności płynu, który należy kupować w plastikowych butelkach lub wlewać na stacjach benzynowych do odpowiedniego wlewu w aucie. Dystrybutory z AdBlue nie są jednak jeszcze powszechne. Płyn wlewany samodzielnie z butelek nie może być rozlany wewnątrz pojazdu, bo ma silne właściwości korozyjne i nieprzyjemny zapach.

 

Gdy kierowca przeoczy porę uzupełnienia płynu, samochód się unieruchomi.

 

Doświadczenie pokazuje, że zdarzają się właściciele aut, który nie chcą, by ten system był aktywny w ich pojeździe.

 

Usuwanie AdBlue Dzierżoniów – jak to przebiega

 

Jeśli Ty również podjąłeś taką decyzję, zapraszamy do naszego warsztatu. Doradzimy Ci, jakie rozwiązanie zastosować, byś był bezpieczny.

 

Oferujemy programowe wyłączanie systemu. Nic nie demontujemy. Układ SRC będzie nadal obecny w Twoim samochodzie, ale nie będzie sygnalizował żadnych błędów. Nie będzie Ci też grozić unieruchomienie auta w wyniku zużycia płynu.

 

Co lepsze, rozwiązanie to jest odwracalne. Będziemy mogli przywrócić w Twoim samochodzie działanie płynu AdBlue, jeśli tego zechcesz.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Dzierżoniowie? Zapraszamy do nas

 

Zajmujemy się nie tylko samochodami osobowymi, ale też ciężarowymi, autobusami i maszynami rolniczymi.

 

Za każdym razem używamy oryginalnego sprzętu i oprogramowania. Możesz być pewien, że wszystko zadziała, jak należy.

Skontaktuj się z nami

3 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App