Naprawa AdBlue MAN

Naprawa AdBlue MAN – skąd się biorą kłopoty

 

System redukcji spalin SCR bywa kłopotliwy w użytkowaniu. Jest jednak obowiązkowy i musi działać sprawnie, jeśli chcesz, by Twój pojazd spełniał normy emisji spalin (Euro 4,5,6). Płyn AdBlue, czyli roztwór mocznika, który dostarczany jest do katalizatora, neutralizuje szkodliwe dla środowiska tlenki azotu. Jeśli kontrola wykaże ich przekroczenie, na właściciela nakładana jest dotkliwa kara finansowa. Za granicą potrafią one być szczególnie wysokie.

 

Wśród właścicieli pojazdów są tacy, którzy decydują się na rezygnację z użytkowania tego systemu. Jeśli jednak chcesz pracować w pełni legalnie, możesz u nas naprawić AdBlue w swoim pojeździe MAN.

 

Naprawa AdBlue MAN – jak działamy

 

Zgłoś się do nas już w chwili pierwszego zasygnalizowania usterki. Może ona wynikać z:

 

  • nieprawidłowości w układzie czujników,
  • awarii aparatury sterującej katalizatorem,
  • skrystalizowaniem płynu AdBlue.

 

Cokolwiek to będzie, znajdziemy przyczynę i będziemy wiedzieli, jak ją usunąć.

 

Zignorowanie zasygnalizowanej usterki może powodować ograniczenia mocy, prędkości, zwiększone spalanie, pracę silnika w niekorzystnych warunkach, a nawet przejście pojazdu w tryb awaryjny.

 

Naprawa AdBlue MAN – dobrze trafiłeś

 

Znamy się na pojazdach MAN. Praca przy nich to nasza codzienność, dlatego możesz być pewien, że zawsze będziemy wiedzieć, co należy zrobić.

 

Liczymy się z Twoim zdaniem, dlatego zawsze przedstawimy Ci wszystkie możliwe opcje usunięcia problemu. Usłyszysz o wadach i zaletach każdej z nich, poznasz wycenę i zlecisz nam działanie.

 

Zgłoś się do naszych fachowców, jeśli chcesz, by Twój pojazd MAN był w dobrych rękach.

Skontaktuj się z nami

6 + 4 =

× Jesteśmy na Whats App