Usuwanie AdBlue Bolesławiec

Usuwanie AdBlue Bolesławiec – o co w tym chodzi

AdBlue to nazwa płynu będącego roztworem mocznika. Stosuje się go w układach SRC obecnych w samochodach z silnikiem diesla w celu redukcji szkodliwych tlenków azotu ze spalin. Jest to zatem system mający na celu ochronę środowiska. Z tej perspektywy jest to wartościowa technologia.

 

Niestety w praktyce pozostawia wiele do życzenia. O uzupełnianiu płynu trzeba pamiętać. W przypadku przeoczenia pory na uzupełnienie, samochód może się unieruchomić do czasu dolania płynu. Niestety, czasami ponowne uruchomienie wymaga wizyty w Autoryzowanej Stacji Obsługi.

 

AdBlue bywa też kłopotliwe w zimie, ponieważ zamarza w temperaturze już poniżej -10 stopni Celsjusza.

 

Stąd zdarzają się właściciele aut, którzy podejmują decyzję o usunięciu AdBlue.

 

Usuwanie AdBlue Bolesławiec – jak to przebiega

W naszym warsztacie przeanalizujemy z Tobą dostępne metody i doradzimy tę, która będzie najlepsza dla Ciebie i najbezpieczniejsza dla Twojego pojazdu.

Oferujemy dezaktywację poprzez podpięcie do komputera. System zostaje wówczas wyłączony, ale nie zdemontowany. Nadal jest obecny w Twoim pojeździe. Nie wyświetla żadnego błędu, a płyn nie jest zużywany.

Co ważne, możesz w każdej chwili wrócić do użytkowania AdBlue, ponieważ dezaktywacja jest odwracalna.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Bolesławcu? Zapraszamy do nas

Pracujemy przy użyciu oryginalnego sprzętu i oprogramowania, więc możesz być pewien, że wszystko przebiegnie prawidłowo.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz chciał ten zabieg odwrócić. Służymy radą i profesjonalnie wykonaną usługą według Twojej decyzji.

Skontaktuj się z nami

2 + 13 =

× Jesteśmy na Whats App