Tuning Oława

Tuning Oława

Szukasz firmy, która specjalizuje się w tuningu na terenie Oławy? Obawiasz się zaufać przypadkowemu fachowcowi? Nic dziwnego! Na tuningu trzeba się znać, aby efekty były zadawalające! Tuning Oława oferuje usługi od wielu lat, z których klienci są bardzo zadowoleni.

Czym się zajmujemy?

Nasza oferta obejmuje bezpieczne podnoszenie mocy w samochodach osobowych, maszynach rolniczych oraz samochodach dostawczych, co wpływa znacznie na spalanie auta, lepsze przyśpieszenie oraz elastyczną pracę silnika. Dodatkowo przez elektroniczne wyłączanie dpf, egr i klap klient zyskuje oszczędność oraz unika kosztownych zakupów części. Podnoszenie dawki startowej ma wpływ na odpalanie auta, co często jest problemem, kiedy jest zbyt zimno lub ciepło. Kolejną rzeczą jest wgrywanie i przegrywanie sterowników silnika, aby usprawnić lub naprawić jego pracę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, której zaufało duże grono zadowolonych klientów. Każdego klienta traktujemy jednostkowo, a każda naprawa czy ulepszenie samochodu jest dla nas sprawą indywidualną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

Skontaktuj się z nami

11 + 14 =

× Jesteśmy na Whats App