Naprawa AdBlue Claas

Naprawa AdBlue Claas – mały wstęp

 

AdBlue to roztwór mocznika, który w wyniku reakcji chemicznych neutralizuje szkodliwe tlenki azotu i ogranicza ich przedostawanie się do środowiska.

Jest wykorzystywany w układzie SCR. W trosce o środowisko jego obecność jest obowiązkowa w samochodach ciężarowych od 2006 roku, a osobowych od 2012.

 

System jednak ulega awariom. W wyniku tego układ czujników sygnalizuje błąd, którego nie należy ignorować. Grozi to nawet przejściem pojazdu w tryb awaryjny, a zanim do tego dojdzie, silnik pracuje w niekorzystnych warunkach, dochodzi do kłopotów z osiąganiem mocy i prędkości.

 

Naprawa AdBlue Claas – co robić

 

Jeśli chcesz pracować swoją maszyną Claas w pełni legalnie i spełniać obowiązujące normy Euro 4,5,6 musisz wiedzieć, że jedynym zgodnym z prawem rozwiązaniem jest naprawa AdBlue.

 

Podczas gdy inni uważają ten rodzaj usługi za kłopotliwy, my podejmiemy się jej bez problemu. Naprawimy AdBlue w Twojej maszynie Claas.

 

 

  • Uszkodzenie czujnika?
  • Problem z elementami aparatury?
  • Skrystalizowanie płynu?

 

Rozwiążemy to. Zajmiemy się też regularną specjalistyczną diagnostyką, aby uchronić Cię od problemów z AdBlue w przyszłości.

 

Naprawa AdBlue Claas – z nami znajdziesz rozwiązanie

 

Zanim przystąpimy do pracy, przeprowadzimy diagnostykę komputerową, uczciwie wycenimy usługę i przedstawimy Ci możliwe opcje. Po konsultacji z nami podejmiesz decyzję, a my szybko przystąpimy do pracy. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

15 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App