Naprawa AdBlue Same

Naprawa AdBlue Same – jesteśmy dla Ciebie

 

Wiemy, że sprawność Twojego pojazdu Same jest dla Ciebie warunkiem płynnego zarobku. Zgłoś się do nas w przypadku jakichkolwiek kłopotów, w tym z AdBlue.

 

Jest to płyn wykorzystywany w systemie redukcji spalin SCR. Jego montaż i sprawne działanie w pojeździe są obowiązkiem. W przeciwnym razie kontrola emisji spalin może wykazać ich przekroczenie, a na właściciela nałożona zostanie wówczas dotkliwa kara.

 

Chcesz pracować zgodnie z prawem? Chcesz, aby Twój pojazd spełniał europejskie normy emisji spalin? W przypadku awarii potrafimy Ci pomóc – naprawimy AdBlue w Twoim Same.

 

Naprawa AdBlue Same – o co chodzi

 

W systemie SCR awarii może ulec:

 

  • układ czujników,
  • element aparatury sterującej układem spalin,
  • sam płyn AdBlue, który może ulec skrystalizowaniu w temperaturze poniżej – 11 stopni Celsjusza.

 

Każdą z tych przyczyn bezbłędnie rozpoznamy dzięki nowoczesnemu testerowi diagnostycznemu. Gdy będziemy już widzieli, co trzeba zrobić, przedstawimy Ci wycenę i wszystkie możliwe opcje. Dzięki konsultacji z nami świadomie podejmiesz decyzję.

 

Naprawa AdBlue Same – wszystko w jednym miejscu

Możesz nam powierzyć pełną diagnostykę i serwis Twoich pojazdów Same. Mamy umiejętności i nowoczesny sprzęt. Zajmiemy się tym sprawnie i niezawodnie. Dzięki regularnym kontrolom uchronimy Cię przed poważnymi awariami.

Skontaktuj się z nami

2 + 7 =

× Jesteśmy na Whats App