Usuwanie AdBlue Lwówek Śląski

Usuwanie AdBlue Lwówek Śląski – o co w tym chodzi

 

Układ SRC, który wykorzystuje płyn o nazwie AdBlue, służy neutralizacji szkodliwości spalin emitowanych przez samochody z silnikiem diesla. Płyn ten to po prostu roztwór mocznika. Połączony ze spalinami usuwa z nich szkodliwe tlenki azotu.

 

Technologia bardzo słuszna, jednak w praktyce pozostawia wiele do życzenia. Właściciele aut skarżą się na konieczność inwestowania w płyn, a co ważniejsze, uważnego dbania, by był na bieżąco uzupełniany. W przeciwnym razie auto przechodzi w tryb awaryjny. Ponowne uruchomienie jest możliwe dopiero po uzupełnieniu płynu.

 

Użytkowanie w zimie utrudnia dodatkowo fakt, że płyn zamarza w temperaturze poniżej -10 stopni Celsjusza.

 

Usuwanie AdBlue Lwówek Śląski – jak to przebiega

 

Jeśli właściciel auta zdecyduje się zrezygnować z użytkowania tego systemu, powinien wybrać najlepszą metodę. Nasza firma oferuję poradę oraz usługę na najwyższym poziomie.

 

Działamy, podpinając układ pod komputer i dzięki temu go dezaktywujemy. Co ważne, nie usuwamy żadnej instalacji z Twojego samochodu. Jedynie ją wyłączamy. W wyniku tego znika ryzyko przejścia pojazdu w tryb awaryjny przez brak płynu. Nie będzie on zużywany, a system nie będzie wyświetlał żadnego błędu. Nadal jednak pozostanie zainstalowany.

 

Gdy będziesz chciał wrócić do jego użytkowania, będziemy mogli go bez problemu włączyć. Nadal będzie działał prawidłowo.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Lwówku Śląskim? Zapraszamy do nas

 

Gwarantujemy Ci stosowanie wyłącznie oryginalnego oprogramowania i najwyższej klasy sprzętu. Dzięki temu oraz naszej wiedzy i doświadczeniu masz pewność, że usługa zostanie przeprowadzona prawidłowo.

 

Jeśli masz za sobą nieudane próby wyłączenia AdBlue, zajmiemy się tym. Naprawimy to, co zostało zrobione źle.

 

Możesz zgłaszać się do nas z samochodem osobowym, ciężarowym, autobusem czy maszyną rolniczą. Zajmiemy się kompleksowo każdym pojazdem. Wiemy, jak to robić i posiadamy odpowiednie urządzenia. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Skontaktuj się z nami

13 + 14 =

× Jesteśmy na Whats App