Elektroniczne wyłączenie EGR

Elektroniczne wyłączenie EGR – o co chodzi

 

System EGR to jeden z elementów podnoszących bezpieczeństwo środowiska. Jego działanie polega na regulacji ilości spalin wracających do cylindrów, dzięki czemu do atmosfery dostaje się mniej tlenków węgla. Prawidłowo działający system EGR gwarantuje również płynną pracę silnika.

 

Gdy jego działanie ulega zakłóceniu, spaliny wracają do cylindrów, co nie tylko szkodzi środowisku, ale również pracy silnika. Może wystąpić „duszenie się” silnika, utrata mocy, większe zużycie paliwa.

 

Elektroniczne wyłączenie EGR – jak to przebiega

 

Jeśli zauważysz problemy z EGR możesz zdecydować się na jego czyszczenie lub wyłączenie m.in. poprzez elektroniczne wyłączenie EGR.

Musisz być jednak świadomy skutków drugiej z opcji. Nasi specjaliści poinformują Cię o nich i pomogą w podjęciu decyzji. Dzięki diagnostyce komputerowej dobiorą najlepsze dla Twojego pojazdu rozwiązanie.

 

Elektroniczne wyłączenie z pewnością rozwiąże Twój problem z utrudnioną jazdą, a jego cena jest niska, ale z drugiej strony zwiększy emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

 

Elektroniczne wyłączenie EGR – znamy się na tym

 

Jeśli masz problemy wynikające z wadliwego działania EGR, nie musisz sam szukać rozwiązania. Nasi specjaliści poinformują Cię o możliwych rozwiązaniach i pomogą dobrać najlepsze.

 

Wówczas zdecydujesz wiedząc, jak wpłynie to na Twoją jazdę i kieszeń.

Skontaktuj się z nami

2 + 6 =

× Jesteśmy na Whats App