Usuwanie AdBlue Legnica

Usuwanie AdBlue Legnica – o co w tym chodzi

 

AdBlue to nazwa roztworu mocznika. Płynu, który w samochodach z silnikiem diesla miesza się ze spalinami i neutralizuje szkodliwe dla środowiska tlenki azotu. Płyn ten jest elementem układu SRC, stosowanego fabrycznie w samochodach wyprodukowanych po 2015 roku.

 

Żeby układ ten działał prawidłowo i umożliwiał swobodną jazdę samochodem, konieczne jest uzupełnianie płynu. Można go kupić w plastikowych opakowaniach, jednak należy uważać, by nie rozlać go wewnątrz pojazdu. Powoduje korozję i nieprzyjemny zapach.

 

Można wlać go bezpośrednio z dystrybutora na stacji benzynowej, ale ich obecność na polskich stacjach nie jest jeszcze powszechna.

 

Część właścicieli takich aut poszukuje miejsc, w których można ten system usunąć.

 

Usuwanie AdBlue Legnica – jak to przebiega

 

W naszym warsztacie oferujemy programowe usuwanie AdBlue poprzez podpięcie do komputera. W wyniku tego system przestaje być aktywny, choć nadal jest obecny w Twoim samochodzie. Błędy nie są wyświetlane, a płyn nie jest zużywany. Odpada ryzyko unieruchomienia pojazdu przez brak płynu.

 

Co ważne, w dowolnej chwil będziemy mogli przywrócić działanie układu, bez żadnej szkody dla pojazdu. Jeśli zatem chcesz się zdecydować na taki krok, warto zlecić to nam, ponieważ dajemy Ci gwarancję odwracalności tego procesu.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Legnicy? Zapraszamy do nas

 

Oferujemy dezaktywację układu SRC za pomocą wysokiej klasy sprzętu i oryginalnego oprogramowania. Dzięki temu masz pewność dobrze przeprowadzonej i odwracalnej usługi.

 

Pracujemy z samochodami osobowymi, ciężarowymi, autobusami i maszynami rolniczymi. Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, którzy są na czasie z wiedzą o zaawansowanych technologiach.

 

Wiemy, jak działać, by dobrze zająć się Twoim pojazdem.

Skontaktuj się z nami

2 + 4 =

× Jesteśmy na Whats App