Naprawa AdBlue Fendt

Naprawa AdBlue Fendt – o co w tym chodzi

 

Twój pojazd Fendt jest obowiązkowo wyposażony w system redukcji spalin SCR. Wykorzystywany jest przy tym płyn będący roztworem mocznika o nazwie AdBlue. Wtryskiwany do katalizatora neutralizuje szkodliwe tlenki azotu.

 

Niestety system ten podlega awariom. Ich powodem mogą być problemy z samą aparaturą sterująca, która znajduje się w układzie wydechowym lub z układem czujników. W temperaturze poniżej -11 stopni Clesjusza płyn ulega skrystalizowaniu.

 

Na wszelkie oznaki usterki trzeba reagować szybko. W przeciwnym razie silnik pracuje w bardzo niekorzystnych warunkach. Pojazd nie pracuje płynnie, ma problemy z osiąganiem mocy i prędkości, zwiększa się spalanie.

 

Naprawa AdBlue Fendt – wiemy, co robić

 

Oferujemy naprawę AdBlue w Twoim pojeździe Fendt.  Potrafimy bezbłędnie zlokalizować przyczynę trudności dzięki diagnostyce komputerowej.

 

Przed przystąpieniem do pracy przedstawimy Ci wszystkie dostępne w naszym warsztacie opcje i dokładną wycenę. Nie musisz się na tym znać. Pomożemy Ci podjąć decyzję.

 

Naprawa AdBlue Fendt – służymy pomocą

 

Skontaktuj się z nami, jeśli zauważysz, że system wykazuje usterkę. Możesz  to zrobić profilaktycznie, jeśli chcesz uchronić się przed kosztownymi naprawami w przyszłości.

 

Wiemy, co zrobić, aby system działał sprawnie przez długi czas. W tym celu oferujemy Ci regularne kontrole. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

4 + 8 =

× Jesteśmy na Whats App