Naprawa DPF New Holland

Naprawa DPF New Holland – możemy Ci pomóc

 

Od wielu lat prowadzimy serwis maszyn rolniczych New Holland i dobrze się na tym znamy. Wiemy, jakie elementy sprawiają najwięcej problemów w użytkowaniu i potrafimy te problemy rozwiązywać.

 

Filtr DPF bywa kłopotliwym elementem wyposażenia, jednak jego obecność w układzie wydechowym i wydajne działanie są obowiązkowe. Wnika to z wprowadzonych norm emisji spalin.

 

Gdy filtr ulega zapchaniu, utrudnia płynne i ekonomiczne użytkowanie pojazdu, a to w przypadku maszyny rolniczej może generować ogromne straty.

 

Naprawa DPF New Holland – jak to zrobić

 

Skontaktuj się z nami, a po przeprowadzeniu niezawodnej diagnostyki komputerowej zaproponujemy Ci rozwiązanie. Możemy skutecznie naprawić filtr DPF w Twojej maszynie New Holland.

 

Wiedząc dokładnie, jak jaki jest stan filtra i pozostałych układów, zdemontujemy filtr wraz z obudową. Robimy to w sposób, który gwarantuje jej nienaruszenie. Następnie rdzeń filtra poddajemy płukaniu pod wysokim ciśnieniem i regeneracji w specjalnym urządzeniu. Dzięki temu znikają wszelkie resztki i zalegające cząstki stałe, które zapychały filtr. Następnie przeprowadzamy test skuteczności tego zabiegu. Gdy jesteśmy pewni, że filtra odzyskał pełną skuteczność, montujemy go ponownie.

 

Naprawa DPF New Holland – co zyskujesz

 

  • Pewność, że problemy z działaniem maszyny znikną, a filtr będzie spełniał swoją funkcję.
  • Oszczędność – zapłacisz znacznie mniej niż za wymianę części.
  • Spokój, że nie grożą Ci kary za przekroczenie normy emisji spalin.
  • Wydajną pracę – Twoja maszyna będzie pracować tak, jak należy.

Skontaktuj się z nami

15 + 14 =

× Jesteśmy na Whats App