Usuwanie AdBlue Ząbkowice Śląskie

Usuwanie AdBlue Ząbkowice Śląskie – o co w tym chodzi

 

AdBlue to nazwa płynu stosowanego w układach SRC. To technologia stosowana w samochodach z silnikiem diesla, która ma na celu niwelowanie szkodliwego wpływu spalin na środowisko naturalne. Po połączeniu AdBlue ze spalinami usuwane są z nich szkodliwe tlenki azotu.

 

Dlaczego zatem ktoś miałby rezygnować z tak słusznej technologii? Niestety właściciele aut twierdzą, że w praktyce pozostawia ona wiele do życzenia.

 

Konieczne jest pilnowanie, aby poziom płynu w zbiorniku nie osiągnął zera, bo jeśli tak się stanie, samochód zostanie unieruchomiony. Nie na każdej stacji są dostępne dystrybutory z tym płynem. System więc generuje koszty i niesie ryzyko przerwania płynności użytkowania samochodu.

 

Usuwanie AdBlue Ząbkowice Śląskie – jak to przebiega

 

Jeśli podejmiesz decyzję o rezygnacji z użytkowania układu SRC, możemy zaoferować Ci programowe wyłączenie systemu. Będzie on nadal obecny w Twoim samochodzie, ale nieaktywny. Nie będziesz ponosić ryzyka przejścia pojazdu w tryb awaryjny. Nie będziesz też musiał uzupełniać płynu, bo nie będzie on pobierany.

 

Co ważne, jest to proces odwracalny, zatem jeśli kiedyś zechcesz uruchomić system ponownie, zrobimy to dla Ciebie.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Ząbkowicach Śląskich? Zapraszamy do nas

 

Oferujemy profesjonalną poradę i usługę wykonaną przez doświadczonych specjalistów. Wiemy, jak to robić. Potrafimy również naprawić skutki wcześniejszych nieudanych prób usunięcia AdBlue.

 

Pracujemy nad sprawnością aut osobowych, ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych. Posiadamy wysokiej technologii sprzęt i oryginalne oprogramowanie. Działamy pewnie i niezawodnie.

Skontaktuj się z nami

1 + 13 =

× Jesteśmy na Whats App