Naprawa DPF Scania

Naprawa DPF Scania – oszczędź sobie kłopotów

 

Twój pojazd Scania jest Twoim narzędziem pracy? Dzięki wiedzy naszych fachowców szybko rozwiążesz ewentualne problemy z jego działaniem, by nadal wydajnie i sprawnie zarabiać.

 

Znamy się na pojazdach Scania, ponieważ naprawiamy je w naszym warsztacie od lat. Wiemy, że jednym z elementów, który może sprawiać Ci kłopoty, jest filtr cząstek stałych DPF.

 

Ma on za zadanie eliminować przedostawanie się do atmosfery szkodliwych cząstek powstałych w wyniku spalania. Gdy cząstki te nadmiernie gromadzą się wewnątrz filtra, może to utrudnić użytkowanie pojazdy. Mogą wystąpić problemy z płynną pracą silnika, spalaniem oraz zagrożenie przejścia maszyny w tryb awaryjny.

 

Naprawa DPF Scania – mamy rozwiązanie

 

  • Nie ryzykuj dotkliwych kar finansowych w wyniku przekroczenia normy emisji spalin.
  • Uważaj na niezgodny w prawem demontaż filtra.
  • Nie musisz się też obawiać ogromnych kosztów wymiany części na nową.

Skutecznie naprawimy filtr DPF w Twoim pojeździe Scania.

Po podłączeniu pojazdu do testera diagnostycznego będziemy mieli dokładny obraz stanu poszczególnych elementów.

 

Jeśli przyczyną kłopotów będzie filtr DPF, wymontujemy go, a rdzeń poddamy czyszczeniu i regeneracji. Stosujemy metodę, która gwarantuje odzyskanie przez filtr pełnej sprawności. Po potwierdzeniu skuteczności usługi poprzez testy zamontujemy filtr ponownie, a Ty będziesz mógł wracać do pracy.

 

Naprawa DPF Scania – nie trać czasu

 

Skontaktuj się z nami przy pierwszych sygnałach nieprawidłowości w działaniu pojazdu. Znajdziemy przyczynę i szybko przystąpimy do jej usunięcia.

 

Nigdy nie działamy na oślep. Ufamy swojemu doświadczeniu i wiedzę, ale zawsze wspieramy się nowoczesnymi urządzeniami, w które wyposażony jest nasz warsztat. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pojazd do sprawnej pracy.

Skontaktuj się z nami

15 + 7 =

× Jesteśmy na Whats App