Naprawa DPF Fendt

Naprawa DPF Fendt – załatwisz to u nas

 

Maszyna Fendt to Twoje narzędzie pracy? Zatem jeśli zauważysz problem w jej sprawnym funkcjonowaniu, nie trać czasu i od razu zgłoś się do specjalistów, którzy świetnie znają się na naprawie pojazdów Fendt.

 

Jednym z elementów, który podlega zużyciu i może utrudniać płynną pracę, jest filtr cząstek stałych DPF. Jego obecność w układzie wydechowym pojazdu jest obowiązkiem wynikającym z wprowadzenia norm redukcji spalin. W przypadku, gdy nie działa on prawidłowo, nie tylko zakłóca jazdę, ale też naraża na kary w wyniku kontroli.

 

Naprawa DPF Fendt – jak się tym zajmiemy

 

Oferujemy Ci rozwiązanie znacznie tańsze niż wymiana filtra oraz bezpieczniejsze niż jego usunięcie. Z sukcesem naprawimy filtr PDF w Twoim pojeździe Fendt. To znacznie bardziej ekonomiczne i w pełni legalne.

Zrobimy tak:

  • Podczas diagnostyki komputerowej dokładnie sprawdzimy stan poszczególnych układów.
  • W razie konieczności wymontujemy filtr, dając Ci gwarancję, że konstrukcja pozostanie nienaruszona.
  • Rdzeń filtra oczyścimy, wykorzystując specjalną technologię płukania. Usuniemy zalegające cząstki stałe i resztki.
  • Przeprowadzimy test, który da nam pewność, że wszystko będzie działać tak, jak należy.
  • Poprawnie zamotujemy filtr.

Gotowe.

Naprawa DPF Fendt – możesz ruszać w drogę

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu dajemy Ci gwarancję, że filtr będzie spełniał swoje zadanie. Nie przekroczysz normy emisji spalin. Nie będziesz też narażony na utrudnienia w pracy takie jak osłabienie mocy silnika, większe spalanie, zagrożenie przejścia w tryb awaryjny. Szybko i bezpiecznie wrócisz do pracy.

Skontaktuj się z nami

3 + 2 =

× Jesteśmy na Whats App