Usuwanie AdBlue Zgorzelec

Usuwanie AdBlue Zgorzelec – o co w tym chodzi

 

AdBlue to płyn będący roztworem mocznika, który stosowany jest w niektórych modelach aut z silnikiem diesla. Układ wykorzystujący ten płyn jest montowany fabrycznie w autach produkowanych po 2015 roku. Jest odpowiedzią na regulację emisji spalin. AdBlue dodany do spalin powoduje, że usuwane są z nich szkodliwe dla środowiska tlenki azotu.

 

Obecność tego systemu w pojeździe sprawia, że właściciel jest zobowiązany uzupełniać płyn i dbać o sprawność systemu. Gdy zapomni o uzupełnieniu, samochód przejdzie w tryb awaryjny. Jazda bez odpowiedniej ilości płynu w zbiorniku jest niemożliwa.

 

Kierowcy miewają też trudność z jego użytkowaniem w zimie, ponieważ zamarza w temperaturze poniżej -10 stopni Celsjusza.

 

Stąd zapewne decyzje o usunięciu AbBlue.

 

Usuwanie AdBlue Zgorzelec – jak to przebiega

 

Warto pamiętać, że obecność tego systemu w pojeździe podlega kontroli. Jeśli jesteś pewien, że z jakiegoś powodu nie chcesz z niego korzystać, możemy Ci zaproponować programowe wyłączenie systemu. Odbywa się to poprzez podłączenie pojazdu pod komputer, który dezaktywuje działanie układu.

 

Po takim zabiegu nie wyświetlają się żadne błędy ani komunikaty, a płyn pozostaje w zbiorniku w niezmienionej ilości.

 

Układ SRC pozostaje zainstalowany w Twoim samochodzie, ale nie jest aktywny.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Zgorzelcu? Zapraszamy do nas

 

Jeśli jesteś zdecydowany na taki krok, wybierz firmę, która zajmie się tym profesjonalnie i zastosuje oryginalne oprogramowanie. Gwarantujemy, że wszystkie usługi wykonujemy według najwyższych standardów i na wysokiej klasy sprzęcie.

 

Mamy doświadczenie i znajomość najnowszych technologii. Obsługujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, autobusy i maszyny rolnicze. Możesz być pewny naszych kompetencji.

Skontaktuj się z nami

12 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App