NAPRAWA SYSTEMÓW AIRBAG

NAPRAWA SYSTEMÓW AIRBAG

Systemy poduszek powietrznych są krytycznymi, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w samochodzie. Nasi fachowcy zajmują się naprawą tych układów. Warsztat samochodowy położony w Oleśnicy koło Wrocławia specjalizuje się w skomplikowanych usterkach elektronicznych i mechanicznych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić naprawę systemów Airbag niemal w każdym modelu samochodu bez zbędnych modyfikacji, które mogłyby wpłynąć na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.

Czy naprawa systemów Airbag jest bezpieczna?

Naprawa systemów Airbag ma wielu zwolenników i tyle samo przeciwników. W starszych autach producenci oprogramowania nie pozwalali na ponowne wykorzystanie systemu. W nowszych dopuszczalne jest kilkukrotne użycie sterownika. Niestety po awarii, a czasem i bez niej, często wyświetlane są błędy o nieprawidłowym działaniu układu. W takim wypadku naprawa ogranicza się do kasowania błędów i danych o wypadku.

Znacznie większym problemem są domowe przeróbki i instalacja nieoryginalnych poduszek powietrznych. Często nawet te pochodzące z podobnego pojazdu nie zagwarantują należytego bezpieczeństwa. Co gorsza, pseudofachowcy często wyłączają system, aby nie pokazywał błędu. Tego typu ingerencję można zweryfikować. Dlatego, dla Państwa bezpieczeństwa oferujemy swoje usługi, które obejmują:

  • Diagnostykę komputerową
  • Sprawdzenie obecności poduszek powietrznych
  • Zweryfikowanie instalacji
  • Naprawa sterowników Airbag bez zmiany konfiguracji.

Upewnij się, że jesteś bezpieczny

Jeśli kupiłeś używany samochód to praktycznie nie możesz mieć pewności, że system poduszek powietrznych zadziała w razie wypadku. Żądni zysku handlarze i nieuczciwi mechanicy dla oszczędności często stosują zabronione przez prawo metody „naprawy” systemu. Przed lub po zakupie upewnij się zatem, że wszystko jest na swoim miejscu, a układ pozostaje w trybie czuwania. Dla nas Państwa bezpieczeństwo jest priorytetem. Gwarantujemy sprawny przegląd i naprawę wszystkich systemów Airbag, które będą się do tego nadawały.

 

Skontaktuj się z nami

14 + 13 =

× Jesteśmy na Whats App