Naprawa DPF MAN

Naprawa DPF MAN – zajmiemy się tym

 

Zadbamy o to, by filtr cząstek stałych w Twoim pojeździe MAN nie uniemożliwił Ci sprawnej pracy. Gdy element ten ulega zapchaniu, ma wpływ na pracę silnika, moc pojazdu, spalanie, a takie zagrożenie przejścia w tryb awaryjny.

 

Nie możesz sobie na to pozwolić z dwóch względów – Twój pojazd MAN musi dla Ciebie sprawnie pracować, a jego stan nie może narażać Cię na ewentualne kary podczas kontroli. Tak by się stało, gdybyś przekroczył normy emisji spalin.

 

Naprawa DFP MAN – co robić

 

W przypadku problemów z filtrem DPF w pojeździe MAN proponujemy Ci jego naprawę. Wymiana na nowy byłaby ogromnym kosztem, a usunięcie nielegalnym rozwiązaniem. Zatem wybierz mądrze i zaufaj nam.

 

Gwarantujemy, że po naprawie u nas, Twój filtr DPF w MAN odzyska pełną sprawność i wydajność.

 

  • Swoją pracę zaczniemy od diagnostyki komputerowej.
  • Wiedząc dokładnie, jaki jest stan poszczególnym elementów, przystąpimy do naprawy dokładnie tego, co niezbędne.
  • Wymontujemy filtr wraz z obudową, gwarantując, że konstrukcja nie zostanie uszkodzona.
  • Poddamy rdzeń filtra czyszczeniu w specjalnym urządzeniu, gdzie pod wysokim ciśnieniem usunięte zostaną zanieczyszczenia, które były przyczyną problemów.
  • Przeprowadzimy test skuteczności tego zabiegu.
  • Zamontujemy filtr ponownie.

 

Naprawa DPF MAN – my się na tym znamy

 

Wybierając nas, masz pewność, że trafiłeś do fachowców, którzy dobrze znają się na Twoim pojeździe. Naprawiamy urządzenia MAN od wielu lat. Nie są one dla nas tajemnicą. Nasi specjaliści i nowoczesne wyposażenie warsztatu gwarantują Ci zadowolenie.

Skontaktuj się z nami

6 + 5 =

× Jesteśmy na Whats App