USUWANIE ADBLUE

Usuwanie Adblue

Kontynuacją walki o czyste środowisko jest wprowadzenie układu SRC, który odpowiada za oczyszczanie spalin ze szkodliwych tlenków azotu. Niestety system ten ciągle pozostawia wiele do życzenia, a jego użytkowanie dla wielu kierowców i przedsiębiorstw przysparza zgryzot. Dlatego wiele osób decyduje się na programowe usuwanie AdBlue.

Rozwiązanie to pozwala poradzić sobie z problemem, ponieważ wyłącza cały system. W rezultacie nie wyświetlają się żadne błędy, a sam płyn pozostaje w niezmienionej ilości. Układ pozostaje zainstalowany i w razie kontroli fizycznie istnieje, ale nie jest wykorzystywany. Wykonanie tej usługi mogą Państwo zlecić w naszym warsztacie w Oleśnicy k/Wrocławia.

Programowe wyłączanie Src

Istnieje kilka możliwości poradzenia sobie z usterką. Można:

  • Naprawić AdBlue
  • Zastosować emulator
  • Wyłączyć system.

Każda z tych możliwości ma swoje plusy i minusy. Nasi fachowcy są w stanie doradzić i wykonać każdą z tych trzech usług. Co istotne, wyłączenie AdBlue nie jest wykrywalne na parkingu podczas testów spalin. Niemniej jest formą ominięcia prawa, dlatego należy przemyśleć tą decyzję. Za nią mogą przemawiać:

  • Oszczędności wynikające z braku napraw i konieczności uzupełniania roztworu mocznika
  • Brak informacji o błędach
  • Zniwelowanie ryzyka przejścia samochodu w tryb awaryjny
  • Zmniejszenie zużycia paliwa
  • Możliwość ponownego włączenia systemu.

Dlaczego warto zlecić nam tę usługę?

Wykonanie usługi powinno się powierzyć fachowcom, którzy korzystają z oryginalnego sprzętu i oprogramowania. Nasza firma potrafi nie tylko usunąć AdBlue, ale również przywrócić i naprawić skutki nieudanych przez innych prób ominięcia systemu. Obsługujemy pojazdy różnego rodzaju. Nie są nam obce samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny rolnicze.

Programowaniem sterowników i tuningiem elektronicznym zajmujemy się codziennie, dlatego zdobyliśmy wystarczająco duże doświadczenie, a także możemy zaoferować atrakcyjną cenę. Jeśli rozważasz usunięcie AdBlue to prosimy o kontakt. Sprawdzimy, poradzimy i jeśli zajdzie taka potrzeba – sprawnie wykonamy usługę.

Skontaktuj się z nami

14 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App