Tuning Żmigród

Tuning Żmigród

Pragniesz znaleźć firmę, która specjalizuje się w tuningu w bliskiej odległości od Żmigrodu? Boisz się powierzyć swój samochód przypadkowym mechanikom? Naturalnie! Tuning wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia, aby efekty były satysfakcjonujące. Oferujemy usługi od wielu lat i możemy poszczycić się pokaźnym gronem zadowolonych klientów.

Jakie usługi świadczymy?

W naszej ofercie znajdziecie takie usługi, jak: podnoszenie mocy w samochodach osobowych, autach dostawczych, maszynach rolniczych, co znacznie wpływa na mniejsze spalanie, lepsze przyśpieszenie i płynniejszą jazdę. Dodatkowo zajmujemy się elektronicznym wyłączaniem dpf, egr i klap. Do efektów podnoszenia dawki startowej zaliczamy zniwelowanie kłopotów z odpalaniem samochodu. Trudnimy się też wgrywaniem i naprawą sterowników silnika.

Zaufaj nam już dziś!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, co wpływa na efekty naszej pracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przez co nasza współpraca będzie czystą przyjemnością. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

 

Skontaktuj się z nami

8 + 14 =

× Jesteśmy na Whats App