Usuwanie AdBlue Wałbrzych

Usuwanie AdBlue Wałbrzych – o co w tym chodzi

 

Wielu właścicieli aut skarży się na niedogodności związane z układem SRC. Jego zadaniem jest neutralizowanie szkodliwości spalin emitowanych przez auta z silnikiem diesla. Wykorzystywany jest w tym celu płyn AdBlue, czyli roztwór mocznika.

 

Choć brzmi doskonale, w praktyce stwarza konieczność inwestycji i uważnego dbania o stałą obecność płynu. W przeciwnym razie auto przechodzi w tryb awaryjny. Bez płynu w zbiorniku jazda jest niemożliwa.

AdBlue można kupić w sklepie lub wlać z dystrybutora na stacji benzynowej. Nie znajdują się one jednak na każdej stacji.

 

Usuwanie AdBlue Wałbrzych – jak to przebiega

 

Jeśli jesteś zdecydowany, by zrezygnować z użytkowania AdBlue, zrobimy to dla Ciebie najlepszą z dostępnych metod. Oferujemy programowe wyłączenie systemu. Podpinając Twój pojazd pod komputer, sprawimy, że system przestanie być aktywny. Co ważne, układ SRC nadal będzie obecny w Twoim samochodzie.

 

Nie będzie wysyłał utrudniających jazdę komunikatów ani zużywał płynu. Nie będzie Ci grozić unieruchomienie samochodu.

 

Jeśli zechcesz kiedyś ponownie uaktywnić AdBlue, gwarantujemy, że wszystko będzie sprawnie działać.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Wałbrzychu? Zapraszamy do nas

 

Nie będziemy nic demontować ani trwale likwidować. Po prostu wyłączymy działanie systemu, jeśli jest on dla Ciebie kłopotliwy.

 

Zajmujemy się zarówno samochodami osobowymi, jak i ciężarowymi, autobusami i maszynami rolniczymi.

 

Znamy się na zaawansowanych technologiach i dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W swojej pracy używamy wyłącznie oryginalnego oprogramowania. Możesz nam zaufać. Zgłoś się do nas z problemem swojego pojazdu.

Skontaktuj się z nami

4 + 2 =

× Jesteśmy na Whats App