Usuwanie AdBlue Jelenia Góra

Usuwanie AdBlue Jelenia Góra – o co w tym chodzi

 

Jeśli jeździsz autem z silnikiem diesla, które zostało wyprodukowane po 2015 roku, prawdopodobnie posiada ono fabrycznie wbudowany system SRC. Technologia ta wykorzystuje płyn AdBlue, który jest roztworem mocznika, by neutralizować szkodliwość spalin.

 

Brzmi dobrze, jednak wielu kierowcom utrudnia użytkowanie samochodów i poszukują oni warsztatu, który to usunie. Dlaczego tak się dzieje? Właściciele aut skarżą się na konieczność uzupełniania płynu, zagrożenie przejścia auta w tryb awaryjny i dodatkowe koszty.

 

Usuwanie AdBlue Jelenia Góra – jak to przebiega

 

Możemy wykonać dla Ciebie usługę dezaktywacji systemu. Układ SRC nadal będzie obecny w Twoim samochodzie, jednak nie będzie on aktywny. Płyn nie będzie zużywany, a żadne błędy nie będą wyświetlane.

 

Jest to tak zwane programowe wyłączenie systemu poprzez podpięcie do komputera. Dzięki temu, że nic nie zostaje usunięte, możesz w każdej chwili wrócić do użytkowania AbBlue.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Jeleniej Górze? Zapraszamy do nas

 

Możesz być pewien, że zrobimy to dobrze. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i wyłącznie oryginalne oprogramowanie. Jeśli ktoś przed nami próbował robić to nieprawidłowo, usuniemy skutki tego działania.

 

Zgłoś się do nas z samochodem osobowym, ale też ciężarowym, autobusem, czy maszyną rolniczą, jeśli masz taką potrzebę. Jesteśmy wszechstronni i w każdym przypadku równie profesjonalni.

 

Kompleksowo zajmujemy się pojazdami, więc żadna technologia zastosowana w Twoim samochodzie, nie jest dla nas tajemnicą. Zgłoś się do fachowców godnych zaufania.

Skontaktuj się z nami

12 + 7 =

× Jesteśmy na Whats App