Usuwanie AdBlue Lubin

Usuwanie AdBlue Lubin – o co w tym chodzi

 

AdBlue, czyli roztwór mocznika, to płyn wykorzystywany w układach SRC, które są obecne w samochodach z silnikiem diesla. Montuje się je w odpowiedzi na wprowadzoną w 2014 roku normę redukcji spalin. AdBlue łączy się ze spalinami, by neutralizować szkodliwe tlenki azotu.

 

Jest to zatem układ mający na celu ochronę środowiska i podlega kontroli. Istnieją jednak kierowcy, którzy decydują się na jego dezaktywację. To dlatego, że niedogodności, które się z nim wiążą, utrudniają im płynne użytkowanie pojazdu.

 

Jeśli i Ty szukasz miejsca, w którym można to bezpiecznie przeprowadzić, zapraszamy do nas.

 

Usuwanie AdBlue Lubin – jak to przebiega

 

Nasza firma oferuje programowe wyłączanie systemu. Zatem usuwanie AdBlue odbywa się u nas poprzez podpięcie do komputera i wyłączenie systemu. Na twoją korzyść przemawia fakt, że układ SRC nie jest przy tym demontowany. Twój samochód nadal będzie go posiadał.  Jeśli zechcesz przywrócić jego działanie, również będziemy mogli to dla Ciebie zrobić.

 

Programowe usuwanie AdBlue powoduje, że system nie wyświetla żadnego błędu i nie pobiera płynu. Zatem masz gwarancję płynnej jazdy bez konieczności uzupełniania go.

 

Chcesz usunąć AdBlue w Lubinie? Zapraszamy do nas

 

Jeśli jesteś zdecydowany, by usunąć AdBlue, wybierz firmę, która zrobi to najlepszą metodą. Nasze programowe wyłączanie systemu daje Ci gwarancję, że w razie chęci przywrócenia jego działania, będziesz mógł to zrobić.

 

Potrafimy kompleksowo diagnozować i serwisować samochodu osobowe, ciężarowe, autobusy i maszyny rolnicze. Zaufaj naszemu doświadczeniu i bądź spokojny, że oddajesz swoje auto w dobre ręce.

 

Skontaktuj się z nami

14 + 10 =

× Jesteśmy na Whats App