PODNIESIENIE MOCY W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH

Podniesienie mocy w samochodach dostawczych

Czujesz, że twój samochód stać na więcej? Prawdopodobnie masz rację. Producenci specjalnie obniżają moc większości aut, aby móc sprzedawać je w różnych wersjach silnikowych. Fachowcy z Oleśnicy koło Wrocławia pomogą uwolnić zwierza z twojego pojazdu. Podniesienie mocy w samochodach dostawczych i ciężarowych to realny zysk dla każdej firmy, która zajmuje się przewozem towarów lub osób.

Silniejsza flota – więcej pieniędzy

Chociaż zwiększenie mocy kojarzy się głównie z prędkością, to korzyści z przeprowadzenia modyfikacji są znacznie większe. Auta o większej mocy lepiej radzą sobie z obciążeniami, których przy transporcie międzynarodowym i krajowym nie brakuje. Dzięki temu tuningowany silnik:

  • Ma lepsze osiągi nawet o 30%
  • Zużywa ok 5% mniej paliwa.

Ponieważ flota firmowa zwykle wykonuje potężną pracę to każdy procent oszczędności przekłada się na realne zarobki. Co istotne zabieg ten jest w pełni bezpieczny dla silnika, nie wiąże się zatem z ryzykiem.

jak przebiega tuning?

Aby uzyskać wyższą moc przeprowadza się następujące zabiegi:

  • Ocena sprawności silnika poprzez diagnostykę komputerową
  • Wykonanie pomiarów na hamowni pokazujących rzeczywiste parametry silnika
  • Wczytanie i modyfikacja wybranych parametrów
  • Programowanie sterownika
  • Testy końcowe i ewentualne poprawki.

Tak wykonane podnoszenie mocy w samochodach dostawczych pozwala cieszyć się pojazdem, który nie będzie miał problemów z podjazdami pod górkę przy obciążeniu ładunkiem. Dzięki wzrostowi mocy przy równoczesnym zwiększeniu momentu obrotowego auto zaczyna spalać mniejsze ilości paliwa. W przeciągu roku daje to oszczędności rzędu kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych dla ciężarówki z przebiegiem rocznym 100tys. km i spalającej ok 34l/100km.

Granpol – wsparcie dla twojego biznesu

O ile tuning samochodów osobowych często przeprowadza się dla własnej wygody i komfortu, tak w wypadku aut dostawczych ma on wydźwięk typowo biznesowy. Pozwól zatem pomóc naszym specjalistom zwiększyć zyski twojej firmy. Zaufaj firmie z doświadczeniem. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj się z nami

2 + 1 =

× Jesteśmy na Whats App