Tuning Milicz

Tuning Milicz

Myślisz nad tuningiem swojego samochodu osobowego? Nie wiesz czy będziesz zadowolony z tego typu usługi? Boisz się zaufać przypadkowego warsztatowi samochodowemu? Już możesz być spokojny! Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym tuningiem w okolicy Milicza od wielu lat. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, pełen profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta.

Większa moc w Twoim samochodzie

Wielu klientów zastanawia się jakie efekty daje podniesienie mocy w samochodzie. Do efektów zaliczamy zwiększenie prędkości auta, mocniejsze przyśpieszenie, płynniejszą jazdę oraz mniejsze zużycie paliwa. Proponujemy kilka sposobów podnoszenia mocy, metodę uzgadniamy z Klientem przed rozpoczęciem prac.

Jakie usługi świadczy nasza firma?

Oprócz wspomnianej usługi podnoszenia mocy zajmujemy się wyłączaniem dpf, egr i klap wirowych. Dodatkowo instalujemy i naprawiamy sterowniki silnika oraz systemy Airbag. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszym personelem oraz do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej.

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

Skontaktuj się z nami

5 + 9 =

× Jesteśmy na Whats App