PODNIESIENIE MOCY W MASZYNACH ROLICZYCH

Podniesienie mocy w maszynach rolniczych

Maszyny rolnicze mają za zadanie wykonać jak największą pracę w jak najkrótszym czasie zgodnie z zasadą „czas to pieniądz”. Zamiast kupować większy i silniejszy ciągnik warto zainteresować się tuningiem silnika, który pozwala wydobyć dodatkową moc z zapasu pozostawionego przez producenta. Podniesienie mocy w maszynach rolniczych jest w pełni bezpieczne, a cena usługi jest bardzo niska, jeśli uwzględnimy zyski wynikające z przeprowadzenia modyfikacji. Osoby szukające serwisu w pobliżu Wrocławia zapraszamy do kontaktu. Warsztat samochodowy umiejscowiony w Oleśnicy przy ul. Smolnej 51 zajmuje się tego typu rzeczami.

Większa moc – zalety

Podstawowe plusy takiego tuningu to:

  • Zwiększenie mocy i momentu obrotowego
  • Zapas mocy i niższa prędkość obrotowa
  • Mniejsze zużycie paliwa.

Nasi mechanicy – programiści zawsze trzymają się bezpiecznych norm, które pozwalają silnikowi pracować w zakresach przewidzianych przez producenta. Usługa jest każdorazowo dostosowana do konkretnej maszyny, dzięki czemu zostaje idealnie zoptymalizowana.

Zmiana mocy, a gwarancja

Każda zewnętrzna ingerencja w oprogramowanie jest z punktu widzenia producenta niedopuszczalna, ponieważ nie leży w jego interesie. Niemniej istnieją metody pozwalające w razie potrzeby przywrócić poprzednie ustawienia. Najbezpieczniejszym sposobem podniesienia mocy jest chip tuning. W razie potrzeby po prostu odłącza się urządzenie.

Innym sposobem jest zmiana oprogramowania. Stanowi jednak ingerencję, która zostaje wykryta podczas podpięcia komputera. Nie jest zalecana dla pojazdów objętych gwarancją. W celu wybrania najlepszej opcji prosimy o kontakt.

Pozbądź się dylematów

Kupno nowego lub dodatkowego sprzętu kosztuje krocie. Podnoszenie mocy w maszynach rolniczych to prosty sposób na wejście w posiadanie wydajniejszego sprzętu przy małych nakładach finansowych. Pamiętaj jednak, aby korzystać z usług profesjonalnej firmy takiej jak nasza. Wszelkie amatorskie przeróbki mogą skończyć się nieplanowanymi wydatkami.

Skontaktuj się z nami

6 + 8 =

× Jesteśmy na Whats App