Naprawa DPF Bobcat

Naprawa DPF Bobcat – co musisz wiedzieć

 

Filtr cząstek stałych, w skrócie DPF, pozwala na eliminowanie szkodliwych cząstek sadzy, które przez układ wydechowy pojazdu przedostawałyby się do środowiska naturalnego. W wyniku podejmowanych kroków w walce ze smogiem, którego składnikiem jest właśnie sadza, obecność sprawnie działającego filtra DPF w pojeździe jest obowiązkowa i podlega kontroli. Jeśli w wyniku eksploatacji zapchany filtr utrudnia pracę Twojego pojazdu, przeprowadzimy jego regenerację. Pracujesz z wykorzystaniem maszyn Bobcat? Naprawisz filtr DPF u nas.

 

Naprawa DPF Bobcat – jak to robimy

 

Jeśli zapchany filtr DPF w Twoim pojeździe Bobcat sprawia, że masz problemy z mocą pojazdu, większym spalaniem lub maszyna przechodzi w tryb awaryjny, zwróć się do nas.

 

Nie polecamy usuwania systemu, gdyż jest to rozwiązanie niezgodne z prawem i naraża Cię na karę w wyniku kontroli. Jeśli zależy Ci na środowisku, to kolejny powód, który powinien Cię przekonać do naprawy filtra DPF u nas.

 

W bezpieczny sposób zdemontujemy urządzenie, nie naruszając jego konstrukcji. Rdzeń filtra poddamy czyszczeniu w specjalnym urządzeniu, które wykorzystuje wysokie ciśnienie. W wyniku tego zostaną usunięte zalegające w nim cząstki stałe i osady. Wykonamy odpowiednie testy i ponownie zamontujemy filtr, upewniając się, że działa prawidłowo.

 

Po takiej usłudze gwarantujemy odzyskanie pełnej sprawności filtra DPF w Twojej maszynie Bobcat.

 

Naprawa DPF Bobcat – dobrze trafiłeś

 

Jeśli Bobcat to marka maszyny, którą wykorzystujesz do pracy, możesz śmiało powierzyć naprawę filtra DPF nam. Mamy urządzenia, które sprawnie obsłużą Twój pojazd. Gwarantujemy odpowiedni dobór metody do Twojej marki. Znamy się na tym.

Skontaktuj się z nami

1 + 6 =

× Jesteśmy na Whats App