Tuning Kępno

Tuning Kępno

W dzisiejszych czasach coraz większa liczba osób jest zainteresowana usługą tuningu. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego, który zajmuje się tuningiem w okolicy Kępna i nie wiesz do kogo się zwrócić to nie musisz już dłużej szukać, bo właśnie znalazłeś!

Najwyższa jakość usług

Nasza firma zajmuje się między innymi tuningiem samochodów od lat i proponuje, takie usługi, jak: podnoszenie mocy silnika, usuwanie błędów elektronicznych, wgrywanie sterowników, podnoszenie dawki startowej, a także wyłączanie egr, dpf i klap. Specjalizujemy się również w chiptuningu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim odznaczamy się wieloletnim doświadczeniem i mamy pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy do nas wracają. Jesteśmy pewni, ze Ty również nie będziesz zawiedziony naszą pracą. Zapewniamy indywidualne podejście, atrakcyjną ofertę oraz terminowość. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami oraz do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

Specjalizujemy się w markach: ValtraFendJohn DeereClaasCaseSameJCBMassey FergusonBobcatCamcDeutzKubotaNew HollandSolarisDafManMercedesRenaultScaniaVolvo.

 

Skontaktuj się z nami

14 + 15 =

× Jesteśmy na Whats App